Wpływ niedoczynności tarczycy na obniżone libido

Od jakiegoś czasu zaobserwowałam u siebie znaczy spadek libido. Wcześniej tylko lekkie zbliżenie z chłopakiem rozpalało mnie na tyle, by kontynuować zabawy. Jednak teraz na nie chce mi się myśleć o seksie. Czy może to być związane z nie dawno wykrytą, prawdopodobną niedoczynnością tarczycy?

Leczenie niedoczynności gruczołu tarczowego jest dość skuteczne i co też ważne, leki nie są drogie.
Pozdrawiam i życzę szybkiego uzyskania równowagi hormonalnej i poprawy satysfakcji z seksu.
JW, seksuologia.org.pl