Wpływ odżywiania na wygląd skóry

Dzień dobry chciałam się zapytać w sprawie nie dozywienie organizmu.. Co muszę zrobić aby mój organizm był tak jak kiedyś do żywiony..a chciałam się zapytać bo wycsytalam przy nie dozywionym organizmie jest taka skóra o dziwnym zapachu i właśnie ja taka mam i co ma zrobić aby tego zapachu nie było?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani ważne jest, aby dieta była zbilansowana. Zawierała wszystkie składniki niezbędne dla organizmu we wlasciwych proporcjach. Warto skonsultować sie dietetykiem, ktory dobierze dietę indywidualnie. Pozdrawiam