Wpływ odżywki BCAA firmy Ho Tec Naturition

witam czy odzywka BCAA firmy HI TEC naturition moze miec negatywny wpływ na organizm ludzki i czy skład tego produktu szkodź organizmowi

Witam. Składniki odżywki przyjmowane w odpowiednich dawkach nie mają negatywnego wpływu na zdrowie. Proszę jednak bezwzględnie nie przekraczać dobowej dawki preparatu.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nierozsądnie stosowane preparaty aminokwasowe mogą mieć negatywny wpływ na stan zdrowia. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem POZ, który zna historię Pana zdrowia.