Wpływ preparatu Diuresin na słuch

Witam serdecznie. Czy diuresin sr uszkadza słuch? Taką informację otrzymałam od lekarza laryngologa nie ma nic na ten temat w ulotce proszę o odpowiedź. Nadmieniam że biorę ten lek od ok trzech lat.

Niektóre leki moczopędne modą uszkadzać słuch. W przypadku diuresinu stosowanego w mono terapii nie ma takich doniesień. Ale w połączeniu z innymi lekami o których nie wiem czy i jakie Pan bierze może uszkadzać wiele funkcji i narządów jak większość leków. Nie wiem dla czego w tak młodym wieku bierze Pan leki moczopędne? Nie znam Pana chorób, które już same w sobie mogą uszkadzać słuch. Jak Pan widzi musielibyśmy długo,długo rozmawiać aby prawidłowo zgłębić Pan problem żeby móc potem prawidłowo go rozwiązać.