Wpływ preparatu Stress Management na skuteczność antykoncepcji

Czy stosowanie tabletek antykoncepcyjnych i preparatu Stress Management (skład: Tiamina (witamina B1) – 1,3 mg Ryboflawina (witamina B2) – 1,8 mg Witamina B6 – 2 mg Niacyna – 15 mg Witamina B12 – 2 µg Witamina C – 60 mg Foliany – 100 µg Kwas pantotenowy – 5 mg Cholina – 100 mg Inozytol – 100 mg Magnez – 13,5 mg wpływa na ich skuteczność?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma podstaw do obaw o skuteczność antykoncepcyjną tabletek.