Wpływ środków antydepresyjnych na narkotesty

Witam. Czy po upływie około 3 lat środki antydepresyjne będą widoczne na narkotestach? Kilka lat temu (niecałe 3) zmarł mi ktoś bardzo bliski. Byłem zmuszony (po udaniu się do psychologa) przyjmować antydepresanty. Zażywałem je przez niecały rok ściśle z zaleceniami lekarza. Chcę zostać kierowcą zawodowym (zamiłowanie). Przed rozpoczęciem kursu konieczne są badania i narkotesty. Prowadzę zdrowy tryb życia.Nie palę,nie piję, zero używek, czasami sport. Budowa ciała-w miarę szczupły, wiek 22 lata
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Przyjmowanie w przeszłości leków antydepresyjnych nie wpłynie na wyniki testów o których Pan wspomniał. Pozdrawiam.