Wpływ substancji spożywczych na popęd seksualny

Proszę o określenie wpływy podanych substancji na popęd płciowy u mężczyzn: cukier, kofeina, bencyklan.

Rozwijanie teoretycznych zagadnień biochemii i metabolizmu przekracza niestety możliwości odpowiedzi "postowej" i nie taki jest też regulaminowy cel tego Serwisu. Tematyka jest jednak ciekawa i dość złożona.
Do rozważenia jest opcja uzgodnienia wizyty "edukacyjnej" u specjalisty w medycynie seksualnej.
Są to wizyty odpłatne, gdyż NFZ nie zapewnia refundacji seksuologicznych.
W pobliskiej Łodzi jest doświadczony specjalista seksuologii i psychiatrii, Pani dr A.Robacha, jest Ona Konsultantem Wojewódzkim d/s seksuologii.
Pozdrawiam Noworocznie Pana. JW, seksuologia.org.pl, Poznań. 6.1.17