Wpływ tabletek odchudzających Thermo Fat Burnen na antykoncepcję

Witam biore tabletki antykoncepcyjne Vibin Mini, przymuje regularnie o tej samej porze. Dziś kupił tabletki na odchudzanie Thermo Fat Burnen w którego skład wchodzą Guarana 27,5 g L-karnityna 20 gEkstrakt z zielonej kawy 15 g Ekstrakt z zielonej herbaty 7,5 gEkstrakt białej herbaty 5 gN-acetyl L-tyrozyna 5 g Bioperyna 0,25 g Chrom 7 mg czy osłabi to moją antykoncepcje, jesli tak to jak bardzo ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Podany przez Panią preparat nie wpływa negatywnie na skuteczność antykoncepcji - nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.