Wpływ ziołowych tabletek na spóźniający się okres

TABLETKI A SPÓŹNIAJĄCY SIE OKRES witam, otóż spóźnia mi się okres 4 dni zawsze miałam dość regularny co 26 - 28 dni nigdy prawie się nie spóźniał. Od siedmiu dni biorę ziołowe tabletki "skrzyp-vit" na wypadanie włosów, posiadają one witaminę c. Chiałabym sie dowiedzieć czy przez nie może mi się spóźniac okres bo słyszałam że witamina c opóźnia miesiączke.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Mało prawdopodobne jest, że tego typu preparat spowodował zatrzymanie miesiączki. Zawarta on bowiem witamin C w dość niskiej dawce. Zatrzymanie okresu może wynikać również z zaburzeń równowagi hormonalnej. przeziębienia, zmiany diety czy spadku masy ciała.