Wpływ zmiany otoczenia na zdrowie dziecka

Moja córeczka ma roczek.Jej tato mieszka w Egipcie. Swego taty jeszcze nie zna, jedynie ze skype.Ja w Polsce leczę mego raka. Niedługo leczenie obiegnie końca, chciałabym zabrać córkę do kraju jej ojca, jak i spotkać się z mym egipskim partnerem i przyszłym mężem, ale nie wiem, czy to jest bezpieczne dla zdrowia małej, jest bardzo wrażliwa, chorowita, ja sama nie choruję, ale moi rodzice zawsze zarazą małą przeziębieniem, co robić, czy można zaryzykować wyjazd z małą w grudniu czy styczniu?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie ma stwierdzonych przeciwwskazań lub chorób mogących być przeciwwskazaniem do takiej podróży to jak najbardziej można. Aby mieć pewność co do stanu zdrowia córki proszę skonsultować się z pediatrą.