Wprowadzanie nowych produktów do diety i duży apetyt u 4-miesięcznego dziecka

Witam! Mój syn ma skonczone 4 miesiące. Wprowadziłam mu już warzywa takie jak ziemniak, dynia, marchew i owoce banan, jabłko, gruszka.Jednak pomimo, ze zjada słoiczek 125 g obiadku i 125 g deserku to nadal potrzebuje zjeść butle mleka modyf., więc dalej zjada 6-7 butelek na dobe. Jak powinnam zastąpić butelkę obiadkiem skoro się nie najada? Czy mogę wprowadzić kleik ryżowy lub kukurydziany? W jaki sposób i ile najlepiej dziennie?

Pozdrawiam i życzę powodzenia!