Wprowadzanie pokarmów stałych u 4,5-miesięczniaka

Witam.Jestem na etapie wprowadzania pokarmów stałych u mojego 4,5 miesięczniaka. Zupełnie nie wiem czy dobrze go karmie proszę o radę. Dziękuje.Miki ląduje u mnie w łóżku około 5 rano i od 5 do ok 9 drzemiemy i miedzy czasie ssie sobie pierś.ok 10 drzemka,Ok 11 mleko,ok 13 małe mleko lub przecierek owocowy,drzemka, ok 15 obiad (przecier/zupka warzywna) + deser (przecier owoc.) ok 18 mleko lub kaszka waniliowa/bananowa. 20:30-21 mleko z dodatkiem kaszki i spanie.w nocy ok 3 razy tylko pierś.

Witaj,
radzisz sobie świetnie! W razie wątpliwości zawsze możesz się wspomagać "Schematem żywienia niemowląt- w Twoim przypadku- karmionych piersią.

Pozdrawiam
Agata Jarnuszewska
jarnuszewska.dobrydietetyk.pl