Wprowadzenie blachy i kilku śrub po złamaniu nasady kości piszczelowej

Witam, mam 24 lata niedawno złamałam dalszą nasadę kości piszczelowej, operacja zakończyła się wprowadzeniem blachy i kilku śrubach. Po dwóch dniach zostałam wypuszczona do domu. Gdy leże noga mnie już prawie nie boli natomiast gdy wstaje i kieruję nogę w dół odczuwam straszny ból jak by miało mi rozerwać szwy, palce robią się troszkę ciemniejsze. Wszystko ustępuje gdy się położę. Chciałam się dowiedzieć czy to normalne po 3 dniach od operacji czy lepiej zgłosić się do lekarza

Lek. Tomasz Budlewski

tak prosze zgłosić sie do lekarza prowadzącego leczenie. po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.