Wprowadzenie mleka modyfikowanego do diety 4-miesięcznego dziecka

Mój syn ma 4 m-ce od urodzenia karmię go tylko piersią od miesiąca je co 2 godz.czy mogę wprowadzić mleko modyfikowane ?jakie i jak często ? chcę jeszcze zachować mój pokarm ale nie daje już rady ,najgorsze są noce także co 2 godz.

można po karmieniu piersią podać jako uzupełnienie mleko modyfikowane np. Bebilonu 1 lub jeśli dziecko ma kolki , ulewania po mleku w pani diecie to lepiej podać mleko HA -( hipoalergiczne) lub Bebilon Pepti.Poza tym zacząc podawać owoce i jarzynki od 4 m.ż.