Wrastające paznokcie u stóp 4-latka

Witam synkowi lat 4 od kilku miesięcy wrastają paznokcie u stóp.Byliśmy u chirurga powiedział że jedynym rozwiązaniem jest operacja w znieczuleniu ogólnym z usunięciem całych paznokci i ziarniny? Strasznie się martwie bo słyszałam że dzieciom nie zrywa się już paznokci.Proszę o radę dziecko bardzo cierpi bo cały czas się uraża w te paluszki

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do chirurga dziecięcego i kierować się jego zaleceniami.

 Lek. Tomasz Budlewski

Szanowna Pani - niestety chirurg ma rację. Tylko taki zabieg może uwolnić dziecko od bólu. W ciągu kilku miesięcy paznokcie odrosną.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski,specjalista chirurg