Wrastające włosy po depilacji woskiem na plecach u męża

Mój maż ma wrastające włosy po depilacji woskiem na plecach . Używa peelingow lecz nic nie pomaga , czy jest jakiś środek który mógłby mu pomoc ? Czy moze być to przyczyna złego wykonania przez kosmetyczkę woskowania ? Pozdrawiam

Szanowna Pani,
Włosy na skutek depilacji woskiem mogą zacząć wrastać. Jest to wynikiem ich osłabienia się, taki włos ,,zapomina,, i nie ma ,,siły" przebić się przez skórę. Gubi on niejako swoją drogę wskutek mechanicznego uszkodzenia.
Niekoniecznie jest to wynikiem źle przeprowadzonego zabiegu.
Na chwilę obecną polecam ACNEROXID L do mycia 2 razy dziennie. Moim zdaniem najlepszą i jedyną sprawdzoną metodą aby włosy nie wrastały i abyście Państwo nie mieli przykrości z przebarwieniami pozapalnymi jest zaprzestanie zabiegu woskowania.
Pozostają dwa rozwiązania : zdecydować się na depilację laserem diodowym bądź pokochać włosy na plecach.
Pozdrawiam

Dzień dobry,

Wrastające włosy po depilacji woskiem to dość powszechny problem.
Na skutek ich "wyrywania" włos osłabia się, nie ma siły przebić przez skórę i wrasta.
Myślę, że w tej sytuacji warto rozważyć rezygnację z wosku i wdrożenie depilacji laserowej.
W razie dodatkowych pytań -służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Dzień dobry, w wyniku depilacji woskiem włosy osłabiają się i nie są w stanie przebić się na zewnątrz w związku z czym wyrastają. Aby się ich pozbyć polecam wykonanie zabiegów epilacji laserowej.
Pozdrawiam serdecznie