Wrastanie włosków pod pachami, na łydkach i udach

Witam. Mam 18 lat od trzech lat męczę się z włoskami na ciele(łydki,tylna część ud,a także pachy).Nie mam pojęcia jak radzić Sobie z tym problemem, ponieważ włoski rosną pod skórą nie mogę ich ogolić,nawet w tym samym dniu golenia widać włoski.Stosowałam różnych balsamów,peelingów,musów,różnych maszynek czy depilatora,ale niestety nic nie pomaga.U żadnej osoby nie widziałam takiego czegoś.Jest to problem,który strasznie mnie męczy i przygnębia,więc proszę o odpowiedź i pomoc.Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Myślę, że najlepszym sposobem na zniwelowanie powyższych objawów będzie wdrożenie depilacji laserowej. Seria 4-6 zabiegów wykonywanych co ok 6 tygodni trwale rozwiąże Pani problem.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą

Pozdrawiam

Polecam najpierw wykonać zabiegi mikrodermabrazji na okolicę z wrastającymi włosami- usunie ona naskórek zalegający i odsłoni wrośnięte włosy, zazwyczaj należy wykonać2-3 zabiegi w odstępie co 2 tygodnie. W tym czasie proszę wyłącznie golić włosy maszynką jednorazową. Po tej kuracji można wykoanć depilację laserową w serii.