Wrastanie zarostu twarzy w skórę

Witam. Moim problemem jest wrastający w skórę zarost. Otóż mój zarost jest jeszcze marny ale często się golę, zawsze tylko i od razu pod włos - z włosem nie można ogolić się na gładkko. Golę się średnio co 2 dni i wiele razy zaobserwowałem, że pewnych włosków koło ust i brody nie da się ogolić całkowicie. Wygląda to tak jakby były przyczepione do skóry całą swoją długością. A więc co mogę na to poradzić. Bardzo proszę o fachową odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.