Wrażenie braku powietrza, przyspieszona akcja sera i osłabienie podczas jazdy tramwajem

Witam, pewnego dnia zrobiło mi się bardzo słabo podczas jazdy tramwajem tzn.poczułam,że zaraz zemdleje,wrażenie braku powietrza, przyspieszonej akcji serca, ze cos złego zaraz mi się stanie.Nigdy wcześniej nie doświadczyłam podobnego uczucia, więc się trochę przestraszyłam. Dodam ze mam to regularnie co kilka dni i utrzymuje się to ponad miesiąc, od tamtej pory czuje lęk przed jazdą samochodem czy autobusem i stresuje się podczas zwykłych sytuacji. Co to może być?

Dzień dobry!

Jest to atak paniki i zaburzenia lękowe. Proszę zgłosić się do psychologa jest lekarza psychiatry.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza