Wrażenie suchości oczu oraz lekkiego pogorszenia wzroku na jednym oku

Witam, od kilku dni mam wrażenie suchości oczu, oraz lekkiego pogorszenia wzroku na jednym oku. Dodatkowo pojawiają się bóle głowy. W ostatnim czasie nosiłem soczewki kontaktowe znacznie dłużej niż zaleca producent, ale głównie nosze okulary (soczewki okazjonalnie). Oczy nie sa zaczerwienione i nie łzawią. Czy to może być coś poważnego? Pozdrawiam

Witam.tak.to powiklanie rogowkę po noszeniu soczewek.należy zrobić przerwę około 6 do 8 tygodni i w tym czasie regenerować powierzchnię oka np HyloParin 3x a na noc VitaPos. Pozdrawiam 5