Wrażenie szybkiego pulsu i gula w gardle

cdn..PWd8,88.LVDd38.IVSd9,8.RVDd21,3.LA27,6.Ao26.zastawka tętnicy płucnejVmax1,07zastawka trojdzielnaV max0,8fala zwrotna slad.zastawka aortalna V max1,2fala zwotna nb,zastawka mitralna V maxE1,15A0,8fala zwrotna slad.Wyniki moczu mam dobre,krew cukier,tsh,cholesterol w normie,ale ob norma to 1-15 ja mam 18,baso 0,2-1 mam 0,04,EO0,8-1,4 mam0,11,eo %2-4 mam1,5,neut%58-66 mam67,2. biorę POLFENON 1,5 tab dziennie,niby działa ale gdy mam wyjść z domu to mam gula w gardle,wrażenie szybkiego pulsu i

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik ECHO serca powinien ocenić specjalista kardiolog, który się Panią opiekuje. Podane wyniki morfologii nie wskazują na żadne konkretne nieprawidłowości. A propos objawów, jeśli występują one tylko kiedy wychodzi Pani/Pan z domu to mogą mieć one podłoże psychogenne.