Wrażenie utraty pamięci

Mam wrażenie,że straciłem pamięć i mam zaniki pamięci, bardzo mało pamiętam ze szkoły i korepetycji a powinno to już trafić do pamięci długotrwałej, mam 24 lata nie dawno obroniłem licencjat,ale bardzo mało pamiętam z angielskiego podczas korepetycji w latach ubiegłych, niestety bardzo wolno się uczę myślę,że przez dysleksje i to jak mało czasu poświęcam na to, co mi może pomóc abym się szybciej uczył ? i łykał tą wiedzę? w jaki sposób mam się uczyć aby mi wchodziło do głowy? czytać na głos?

Proszę zrobić badania podstawowe oraz TSH. Konieczne EEG oraz konsultacja psychologa. Trzeba poszukać przyczyny problemów, w tym wieku to nie jest normalne.