Wrażenie utraty równowagi podczas jeżdżenia windą

witam, mam pewien problem nie mogę jezdzić windą albo schodami bo zaraz robi mi się slabo, niedobrze , kręci mi się w głowie,mam wrazenie spadania, ale też nie mogę patrzeć jak ktoś lub coś się kręci bo zaraz robi mi sie slabo niedobrze i mam wrazenie ze tracę rownowagę, bardzo mi to utrudnia zycie, pozdrawiam

Lekarz rozpoznanie stawia w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważne są też inne informacje jak np choroby dodatkowe, choroby w rodzinie itd.

Proszę z wynikiem badania udać się do lekarza, na początku może to być laryngolog.