Wrażliwe sutki i gęsty śluz z pochwy

za tydzień powinnam mieć miesiączke ,ale niepokoi mnie wrażliwość moich sutków, moje zapominalstwo gęsty śluz z pochwy taki jak białko jajka rozciągliwy i przezroczysty czy to mogą być objawy ciąży czy to kolejne moje złudzenie??

Aleksander Ropielewski

Mogą to być zarówno pierwsze objawy ciąży jak też normalnie zmiany związane z fazą progesteronową cyklu miesiączkowego.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski