Wrażliwość na światło, plamy przed oczami, zawroty głowy i problemy z pamięcią

Mam 24 lata moje problemy to : wysoka wrażliwości na światło, czarne lub białe plamy przed oczami, biała poświata aureola w polu widzenia. CIągłę zawroty głowy przechodzące do problemów z równowagą. Poważne problemy zapamientywaniem, imion, twarzy, o zapamientaniu definicji czy nauki języków obcych niewspominając. Nieraz zapominam nazw przedmiotów jak widelec, wiem jak się nazywa ale nie wiem jak to powiedzieć? Podobno każy ma coś wrodzaju wewnętrznego głosu, A u mnie brak.
24 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie, Objawy przez Ciebie opisane mogą mieć podłoże psychologiczne lub neurologiczne - niemożliwe jest postawienie wiarygodnej diagnozy przez internet. Radziłabym w pierwszej kolejności udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który skieruje Cię na badania lub do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam