Wrażliwość na zimno i przeziębienie

Jestem wrazliwy na zimno i teraz ciagle przeziebiony.Czuje sie oslabiony,zmeczony,bez ochoty na cokolwiek.Nie mam goraczki ani kataru,przy lekkim wysilku poce sie.Badanie krwi mam w normie,odzywiam sie raczej zdrowo,pije swiezo eco soki wycisniete z warzyw,owocow i ziol.Zazywam takze wit.jak D3,K2,z gr.B oraz tabletki z rozenca gorskiego.Leki typu Rutinoskorbin,Gripex na mnie nie dzialaja.Co robic w jakim kierunku zrobic badania,czy pojsc do immunologa,bo z moja odpornoscia cos chyba nie tak.Dzi

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okresloc odpowiednie dalsze postepowanie.