Wrażliwość zęba na ciepło po leczeniu kanałowym

Witam, Po 3-4 tyg po leczeniu kanałowym zacząłem odczuwać zęba przy spożywaniu ciepłego pożywienia, czy na przykład gryzieniu. Uczucie jakby wypełnienie zwiększało objętość i rozsadzało koronę zęba. Czy takie objawy są normalne czy raczej leczenie zostało nie do końca poprawnie przeprowadzone? Dziękuję i pozdrawiam

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

jest to możliwe jeśli np pozostał nieopracowany kanał z żywą miazgą
należy skonsultować to z lekarzem zajmującym się endodoncją
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Powinien Pan udać się do gabinetu stomatologicznego w celu wykonania RTG punktowego oraz poszukiwania kanałów dodatkowych. Opisane przez Pana dolegliwości mogą świadczyć o jego/ich obecności.