Wrażliwość zęba na temperaturę i nagryzanie po leczeniu kanałowym

Witam! Potrzebuję od Państwa konsultacji - choćby internetowej. Od ponad miesiąca trwa moja przygoda z leczeniem kanałowym dolnej 6. Najpierw długotrwały ból - nawet po oczyszczeniu kanałów, teraz wypełnienie kanałów i za chwilę odbudowa. Po wypełnieniu kanałów dwa dni temu (na RTG wszystko wygląda pięknie) mój ząb jest bardzo wrażliwy na ciepło, zimno, nagryzanie. W środku odczuwam "pulsowanie". Trudno to nazwać bólem, ale to dziwne uczucie. Czy to normalna sytuacja, a może coś poszło nie tak?

lek. stom. Wojciech Fąferko
www.dentim.pl