Wrażliwość zęba po leczenie próchnicy

Witam, w grudniu zauważyłem pomiędzy jedynką a dwójką ciemną szczelinę która okazała się próchnicą. W styczniu mój stomatolog jednocześnie otworzył mi owa zęby(podobno mała próchnica) i wyczyścił po czym założył plombe. Wszystko trwało jakieś 15 min. Dzisiaj (po 2mc) co jakiś czas gdy nastąpi zmiana temperatury (zawieje wiatr, zimna/ciepła woda) ząb/ zęby bolą mnie(lekki ból -do zniesienia). Czy to normalne ?Pozdrawiam Michał

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizytę u stomatologa celem kontroli i zastosowania leczenia. Pozdrawiam