Wrażliwy czubek penisa i ból podczas dotyku a częste stosowanie prezerwatyw

Witam, czubek penisa mojego partnera jest bardzo wrażliwy na dotyk...nawet języka..czy przyczyną może być bardzo częste stosowanie prezerwatyw? czy może inny powód jest bardziej prawdopodobny? proszę o info, bardzo mi zależy na wiarygodnych informacjach, w sieci prawie nic na ten temat nie znalazłam. Dodam jeszcze , że nie ma żadnych krostek ani zaczerwienień, tylko go boli, kiedy dotykam. Twierdzi, że powodem jest bardzo częste stosowanie prezerwatyw ,nie wiem co o tym myśleć. Proszę o odp

Witam,
jeśli nadwrażliwość na dotyk pojawiła się z czasem stosowania prezerwatyw, możliwe, że Pani partner jest uczulony na lateks lub środki plemnikobójcze pokrywające prezerwatywę. W takiej sytuacji możecie wypróbować Państwo prezerwatywy nielateksowe. Jeśli trudności wynikają z uczulenia, problem powinien ustąpić. W innym przypadku Pani partner powinien skonsultować się z lekarzem urologiem lub andrologiem.
Pozdrawiam serdecznie