Wrodzona skolioza i wada kręgosłupa szyjno-piersiowego

MÓJ SYN MA WRODZONA SKOLIOZA M.41,WRODZONA WADA KRĘGOSŁUPA SZYJNO-PIERSIOWEGO ,WRODZONE WYSOKIE USTAWIENIE ŁOPATKI PRAWEJ Q.67. WRODZONA ZROSTU ŻEBER.W WIEKU 4-5 LAT JEST WYMAGANA OPERACJA.MAMY SKIEROWANIE DO SZPITALA W DNIA15.10.2013R.OD TEJ PORY CZEKAMY ,SYNOWI NASILILY SIĘ DOLEGLIWOŚĆI BÓLOWE KRĘGOSŁUPA PIERSIOWEGO I SZYI.DZIECKO CAŁE DNIEI NOCE PŁACZE I ŻADNE LEKI NIEPOMAGAJĄ. JAK DŁUGO MAMY JESZCZE CZEKAĆ.PROSZE O POMOC.

Aleksander Ropielewski

Bardzo chciałbym pomóc, ale bez badania syna nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi. Polecić mogę zespół leczący schorzenia kręgosłupa w klinice ortopedii przy ul Lindleya w Warszawie (zajmują się osobami dorosłymi, jednak podejrzewam, że istnieje możliwość umówienia prywatnej wizyty i zasięgnięcia konsultacji).