Wrodzona toksoplazmoza i zwapnienie mózgu u kobiety

moja córka urodziła się z wrodzoną toksoplazmozą ma zwapnienia mózgu i wady wzroku mam pytanie czy ona w przyszłości będzie mogła mieć dzieci.
ponad rok temu

Nie wiem w jakim wieku jest Pani córka ,ale czy nie ważniejsze jest dla Pani ,żeby była szczęśliwa i dobrze się rozwijała .medycyna ciągle idzie do przodu.Nie wiem jaką ma wadę wzroku.Dla mnie jako kobiety ważne jest moje dziecko , i jego zdrowie