Wrośnięte włoski po depilacji

Witam. Przez kilka miesięcy miałam spokój jednak mój problem znów się pojawił mianowicie po depilacji pojawiają się u mnie wrośnięte włoski na nogach i mam teraz takie bladoróżowe plamki i jakby pryszcze. - Jak długo może to się utrzymać? - Co przyśpieszy gojenie? - Jaką depilacje zastosować aby problem się nie pojawiał? Nogi nawilżam emolientami, bo mam alergię i zawsze je stosuje na nogi. Również co drugi dzień robie peelingi. Ale nie widzę jak na razie żadnej poprawy.

Najlepiej skonsultować to z dermatologiem, ten problem może być przemijający, warto posłuchać rad, jak zadbać o skórę zarówno przed jak i po depilacji.

Przy utrzymujących się tego typu problemach polecam epilację laserową , która na stałe usunie niechciane owłosienie. Pani postępowanie, czyli peelingi i natłuszczanie skóry jest jak najbardziej prawidłowe.

Dzień dobry,

Na problem wrastających włosków zdecydowanie polecam epilację laserową (laserem diodowym), który trwale usuwa niechciane owłosienie. W przypadku plamek- warto skonsultować się w tej sprawie z dermatologiem.

Pozdrawiam serdecznie.