Wrzody dwunastnicy i żołądka oraz lamblia w jelitach u 25-latka

Dzień dobry mam problemy gastrologiczne. Mam 24 lata leczę się u gastrologa miałem już 2 gastroskopie robione i wyszło że mam wrzody dwunastnicy i żołądka i ostre zapalenie i owrzodzenie wpustu do żołądka. Miałem tez lamblię w jelitach. Ciągle mi dokucza nadmierne odbijanie uczucie mdłości nie boli mnie przy tym żołądek nie wiem co to może być. Wszystko przechodzi po terapii 2 tygodniowej lekiem Helicid. I znowu po około 3 tygodniach objawy wróciły nie wiem co to może być

Witam. W opisanej sytuacji prawdopodobnie konieczne jest dłuższe przyjmowanie leków zmniejszających wydzielanie żołądkowe. Warto również wykonać badanie w kierunku infekcji H.pylori i w przypadku jego obecności wdrożyć eradykację bakterii odpowiedzialnej za powstawanie zmian zapalnych w żołądku i dwunastnicy.