Wrzody i niedokrwistość serca oraz ataki bólu w klatce piersiowej

witam mam 31 lat choruje na wrzody oraz niedokrwiennosc serca. mam inne zmartwienie od jakis 4 lat mam ataki bolu w klatce piersiowej boli mnie cala klatka piersiowa oraz pod lewa piersia bol trwa kilka dni ,nie jest ciagly tylko okersowy boli mnie np. po 30 minut a potem ustaje, nie raz caly dzien a potem nic mi nie jest . trawja one kilka dni a potem nie boli nie nawet dwa miesiace .robilam badania krwi , rtg klatki, oraz ekg nic nie wykazaly prosze o pomoc . dziekuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane bóle mogą mieć podłoże w nieprawidłowościach w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego. Nie można wykluczyć neurologicznego czy psychogennego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.