Wrzody na skórze u kobiety i mężczyzny

Mam problem ja i moj partner od jakiegos czau borykamy sie z jakimis jakby wrzodami na skorze. Najpierw pojawia sie tak jakby pryszcz a potem zaczyna sie to paprac i okropnie boli. Najgorsze jest to ze jedno sie goi i wystepuje nastepne. Po kazdym z nich zostaja blizny. Co to jest? I dlaczego mamy to oboje...?

Witam! Występowanie tego typu zmian u obojga partnerów nasuwa podejrzenie choroby wenerycznej. Tego typu zmiany mogą pojawić się w zakażeniu grzybiczym, bakteryjnym czy kile. Proszę zgłosić się do dermatologa który oceni zmiany w bezpośrednim badaniu.