Wrzody żołądka a bolesność wątroby

prosze mi poradzic czy od wrzodow zoladka(prawdopodobnie je mam) moze pojawiac sie bol tj.watroby lub okolic a czasem po lewej stronie,w lutym mialam usg jamy brzusznej i wszystko ok ale wtedy jeszcze tak mocno mnie nie bolalo,mam tez problemy z kregoslupem,czesto boli mnie w klatce piersiowej tj np dzis az mi dlon dretwieje niby mam nerwice choc nie mam za bardzo powodu do nerwow,jest mi slabo przez to chodze jak pijana nie mam sil probuje sie ruszac ze wzgledu na male dzieckp ale mi ciezko:(

Aleksander Ropielewski

Konieczne jest wykonanie dodatkowych badań na krew utajoną, gastroskopii oraz parametrów wątrobowych. Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi udzielić bardziej jednoznacznej odpowiedzi.