Wrzody żołądka i zarzucanie żółci

Witam, miesiąc temu miałam robioną gastroskopie. Mam rozpoznane: wrzody żołądka i zarzucanie żółci. Biorę leki. Dzisiaj odebrałam wynik wycinka histopatologicznego pobranego podczas badania. Wycinek-okolica przedodzwiernikowa: rozpoznanie-Gastrtitis chronica pylori levis. Wycinek-dwunastwnica:rozpoznanie-Duodenitis chronica medii gradus. Proszę o interpretacje wyniku histopatologicznego. Co mi jest? Czy mogę mieć raka żołądka?

Lek. Tomasz Budlewski

Oba wyniki wskazują na przewlekły proces zapalny. Proszę udać się do lekarza gastroenterologa w celu ewentualnej modyfikacji leczenia.