Wrzodziejące zapalenie jelita i liczne polipy

Witam ! Mam 24 lata od lat choruję na wrzodziejące zapalenie jelita. Niestety ostatnie badanie kolonoskopii wyszło źle mam liczne polipy na jelicie. Po konsultacji z lekarzem jestem zrozpaczona gdyż lekarz chce przeprowadzić stomię. A ja w tym wieku nie wyobrażam sobie tego. Dlatego piszę do Państwa z zapytaniem czy jest dla mnie inny ratunek ?? Proszę o odp Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli lekarz prowadzący proponuje stomie widocznie nie ma innej możliwości. Stomia jest utrudnieniem w życiu ale nie jest to koniec świata.