Wskazania do badania USG po amniopunkcji

Jestem dzień po amniopunkcji czuje się ogólnie Ok ale cxy powinnam iść zrobić jeszcze usg zanim odbiorę wyniki za 3 tyg aby sprawdzić czy z dzidziusiem wszystko jest Ok? Jestem w 16 tyg ciąży .

Lek. Tomasz Budlewski

Wg zaleceń learza prowadzace ciaze lub wykonującego zabieg. Gdyby była taka koniecznisc to napewno lekarz by zlecil