Wskazania do leczenia boreliozy 2 lata po wystąpieniu rumienia

Czy nieleczoną bolerioza żadnym antybiotykiem nalezy leczyć. Mineło od wystapienia rumienia 2 lata, miesiac po zauważeniu rumienia dostałam porażenia nerwu twarzowego i tez nie byłam leczona antybiotykiem. Zrobiłam test westerblot wyszło igg dodatnie wynik 30 punktów a wg laboratorium od 7 punktów jest dodatni, natomiast igm ujemny. Czy powinnam sie przeleczyć antybiotykiem,nie mam żadnych objawów, rzadko choruje. Prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.