Wskazania do rekonstrukcji stawu kolanowego po artroskopii

Miałem robioną artroskopie kolana 8kwietnia ,potem chodzilem na kontrole ,wyciągali mi wode z kolana,dzisiaj byłem na wizycie kontrolnej i lekarz powiedzial,ze mam niestabilnosc kolana i ,ze na nastepnej wizycie umowimy sie na rekonstrukcje kolana ,czy to potrzebne ? Czy powinienem nosic jakas opaske ze stabilizatorem? dziękuje i czekam na odpowiedż.

Zbyt mała ilość danych. Jeśli w Pana wieku kolano "ucieka" i nie ma możliwości ustabilizować go mięśniami, rekonstrukcja więzadła krzyżowego jest dobrym pomysłem. Proszę przede wszystkim porozmawiać o stanie kolana z lekarzem prowadzącym