Wskazania do suplementacji witamin

Witam, moje pytanie to czy powinno się przyjmować witaminy w kapsulkach a jeśli tak to jakie na co dzien? Mam 22 lata i problemy z tarczyca.

jodu
selenu
cynku
miedzi
tyrozyny
karnityny

Najlepiej dostarczyć je z pożywieniem - są wtedy najlepiej przyswajalne. Jako suplementy diety można stosować gdy są ich niedobory w organizmie, ale pod kontrolą lekarza endokrynologa lub dietetyka.

Pozdrawiam.

Joanna Arciszewska

witamin: A,D,B2,B3