Wskazania do usunięcia tłuszczaka na klatce piersiowej

witam, mam tłuszczaka w lewej piersi klatki piersiowej wielkości 8 mm na 16 mm. zostało to stwierdzone na usg. czy powinienem go usuwac? p.s. nie powiększa się (stwierdziłem go poł roku temu)

Tłuszczak jest nowotworem łagonym . Zasada jest taka , że jeśli nie rośnie , nie boli - to można go obserwować - ale po co go nosic jak sie ma 30 lat - nie lepiej wyciac i mieć spokój do konca zycia - wycięcie nie grozi zezłosliwieniem!!! zż