Wskazania do usunięcia znamion na plecach

Witam czy zmaniona na plecach Można usuwać i jak trzeba sie do tego zabrsć i od jakiego lekarza wziaść skierowanie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę poprosić od lekarza rodzinnego skierowanie do chirurga onkologa lub chirurga dermatologa i umówić się na wizytę Pozdrawiam.

Milena Lubowicz

Znamiona barwnikowe może usunąć zarówno chirurg jak i dermatolog. Od Pani zależy kogo Pani wybierze. Skierowanie wystawi lekarz rodzinny, do chirurga jest wymagane, a do dermatologa jeszcze do końca tego roku nie potrzeba, przepisy się zmieniają w przyszłym roku i od stycznia też będzie potrzebne.
Pozdrawiam