Wskazania do wykonania badań kontrolnych u nosiciela antygenu HBs

witam! mam antygen hbs dodatni jestem nosicielem potocznie zwanym.wykryto go 5 lat temu do tej pory nie mam zadnych objawow ale nie badalem sie od tamtej pory.wspolczynnik alat mialem niski czy wykonanie badan jest konieczne??

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać panel badań wątrobowych i następnie udać się do lekarza rodzinnego. Sądzę,że konieczna jest kontrola i udanie się do lekarza chorób zakaźnych.