Wskazania do wykonania badań profilaktycznych po seksie oralnym z prostytutką

Witam. Trzy miesiące temu odbylem stosunek oralny z prostytutką,ja strona bierna.Do tej pory nie mam żadnych objawów,wyprysków.Nie wiem czy to zostawic czy iść zrobic badania, a jak tak to jakie?dziękuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nawet jeśli nie ma Pan żadnych objawów, sugeruję konsultację ze specjalistą wenerologiem, który zleci właściwe badania.