Wskazania do wykonania badania nasienia przy staraniu o dziecko

Witam, w kwietniu tego roku poroniłam samoistnie w 5tc. Od dwóch miesięcy staramy się o dziecko, na razie bezskutecznie. Robiłam badania, jestem pod opieką ginekologa i wszystko jak na razie u mnie w porządku. Czy na tym etapie starań mąż powinien zrobić badanie nasienia? czy to jeszcze za wcześnie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po 2 miesiącach od rozpoczęcia starania o ciążę jest zdecydowanie za wcześnie na wykonywanie badań dodatkowych.