Wskazania do wykonania markerów nowotworowych

Witam serdecznie. Mam 41 lat i mam nietypowe pytanie. Jako małe dziecko zostałam adoptowana. Nie znam swoich rodziców biologicznych i tym samym żadnych być może istotnych wiadomości na temat zachorowalności na raka w rodzinie. Czy w związku z tym, mogę liczyć na skierowanie na bezpłatne badania markerów nowotworowych? Czy będzie to wystarczającym wskazaniem do badań? Boję się, że mogę być w grupie ryzyka i chciałabym ewentualnie w porę temu zaradzić. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Proponuję badanie usg piersi , wizyte u ginekologa , rtg płuc , usg j.brzusznej z przestrzenia zaotrzewnowa - i to w 40rz powinno wystarczyć! a potem regularnie to samo,zż