Wskazania do zabiegu podwiązania jajników

Witam. Jestem w piątej ciąży mam problemy bytowe i zdrowotne czy jest u mnie jakaś szansa na podwiązanie jajników? Nie chce już więcej mieć dzieci jakie wskazania są do podwiązania jajników czy wogóle istnieje taka szansa? Jeśli tak to co trzeba w tym kierunku zrobić do kogo udać się z taką prośbą?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zgodnie z polskim prawem zabieg pozbawienia płodności jest zakazany.